Přemýšlíte, jak se zbavit stresu z toho neustále napětí v práce, nebo si chcete udělat výlet za odpočinkem? Odpočinek není jediná věc, kterou nabízí wellness Šumava. Mimo jiné žádané aktivity, jako je například lyžování, turistika nebo jiné, vám my můžeme nabídnout rozšířené wellness služby.
Pokud se chcete vyhřívat v bazénu, nebo si posedět s přáteli ve vířivce, a poté jít do sauny, když venku je zima, určitě si to užijete, a budete mít čistou hlavu. Kromě těchto individuálních činností vám můžeme nabídnout náš vyškolený personál pro wellness služby, abychom mohli naším zákazníkům nabídnout co nejvíc. Wellness Šumava, se určitě stane vašim cílem, pokud se někdy hodláte vypravit na Šumavu.

Pro všechny je zde místo


Pro rodinu i pro firemní zájezdy zde najdete místo. Náš hotel je dostatečně velký, aby se zde vešlo tak akorát lidí, a i přesto byl hotel příjemně soustředěn v přírodě, odříznutý správně od rušného městského života. Naplánujte si pobyt u nás ve wellness Šumava, a těšte se na naše služby, na které nezapomenete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: