Pokud provozujete nějaké občerstvení nebo dokonce restauraci, musíte se připravit pomalu na to, že například jednorázová brčka nebo kelímky budete muset nahradit. Ano, samozřejmě, že víme, že pandemie tuto situaci zase trochu změnila a že se plastovým jednorázovým obalům opět dostalo zase prostoru, i když to prostě není dobře. Veškeré předtím vynaložené úsilí bylo posunuto do ústraní. Ale věříme, že situace se opět začne řešit, a proto je důležité být připraveni. Určitě jste už zkoušeli například papírová brčka, ale ty ve studených nápojích prostě nevydrží věčně a za chvíli se hostovi začnou rozpadat, což je vlastně ale koneckonců dobře, protože se mají rozložit. Ale nabízíme vám alternativu, kterou se třeba vaše občerstvení může proslavit a tou je jedlé nádobí.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Neusněte na vavřínech

Gastronomie se neustále posouvá kupředu – vidíme to hojně v televizi a kdo prostě zaspí, tak nejede, to tak prostě je a nic s tím neuděláte. Proto je třeba se i v této oblasti vzdělávat a přicházet s inovacemi, které jsou pro tento obor na výsost důležité. Navíc konkurence je vysoká a každý chce dělat věci jinak, jenže někdy prostě dojdou nápady. Ale co takhle si připravit třeba zatím akci na zkoušku – třeba páteční tematický večer, kdy vašim hostům naservírujete jedlé talíře a příbory, které si po konzumaci jídla budou moci sníst nebo prostě odnést domů jako suvenýr?

135-1_ggj

Zaujmete nejen děti

Pro některé rodiny a jejich děti je chození do restaurací prostě svátek, obzvlášť v této době po několika měsíčním uzavření restaurací to bude svátek i pro dospělé. Chce to nějak ozvláštnit vaše menu nebo věci, které děláte, aby si hosté mohli být jisti, že tam, kam dříve chodili, na ně majitelé nezapomněli a chtějí je neustále něčím novým překvapovat. Jsme si jistí, že nešlápnete vedle, pokud máte například kavárnu a v rámci ekologie naservírujete vašim příchozím hostům kávu „to go“ v kelímku, který budou moci po vypití zkonzumovat. Ale nejenom jedlé kelímky, ale překvapit je můžete i jedlými talíři nebo příbory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: